בדיוק שנה אחרי שהוציאה את הסינגל הראשון שלה "אוקיינוס", מוציאה כעת דניאל וינריב ממודיעין את הסינגל השני "כלום לא השתנה".

וינריב, אוטוטו בת 18, כוכבת רשת, אוהבת כמו נערות רבות בגילה להצטלם ולשיר, ולקחה את זה צעד אחד קדימה. לפני כחמש שנים, בגיל 12, החלה להעלות לאינסטגרם סרטוני שירה שלה ותמונות. לאט לאט החלו לעקוב אחרי חשבונה אלפי אנשים, והיום המספר עומד על מעל ל־100 אלף עוקבים. בעבר היא גם השתתפה בתוכנית השירה "אקס פקטור".

"התפתחתי מאוד". דניאל וינריב | צילום: בן מזרחי

לפני כשנה היא הגשימה חלום והוציאה שיר ראשון, ולאחרונה כאמור את השני. וינריב, בוגרת לגילה, עברה כמה דברים בחייה שעיצבו את אישיותה וגרמו לה להיות חזקה ועצמאית.

מאז שהיא זוכרת את עצמה היא אהבה לשיר, ותמיד ידעה שיש לה את הרצון להוציא את השירה שלה החוצה ולממש את החלום להיות זמרת. הסינגל השני "כלום לא השתנה" נכתב על ידי רון ביטון ומאור שטרית, וניתן לצפות בו ביוטיוב.

"הסינגל השני שלי יצא לפני שבועיים בערך", מספרת וינרב, שעומדת להתגיס בחודש מרץ. "עבדנו עליו מינואר השנה. כתבו והלחינו אותו רון ביטון ומאור שטרית שכותבים גם לאיתי לוי. צילמנו את הקליפ בבימויו של אמרי אגמון, שהוא גם תותח. נכנסתי אתמול לפלייליסט של ערוץ 24 ואני מושמעת ברדיו 101 אף.אם, וזה ממש כיף".

על מה מדבר השיר?

"השיר מדבר על מערכת יחסים ועל זוגיות ואהבה. אני לא חוויתי באופן אישי פרידה, אבל אני יכולה להתחבר מסיפורים של חברות וכאלה".

מה התוכניות לעתיד?

"להמשיך להוציא עוד שירים. הופעתי בשבוע שעבר בגן יבנה והיה מאוד כיף, התארחתי ברדיו החברתי הראשון. התוכנית היא להמשיך לעבוד. אני מיוצגת על ידי 'רוברטו מיוזיק'. אני מאוד אוהבת את השיר החדש ומאמינה בו. עבדתי עליו המון. התפתחתי מאוד עם השירה והשיר יותר בוגר".