"יש יתרון גדול לעיר שמתוכננת מראש לפרטים". משפחת סקורי

דיירי הבית: קובי סקורי (46) חוקר זירת עבירה ביחידה לזיהוי פלילי במשטרה, שירי סקורי (40) עורכת דין, שכירה בחברת מחשוב בנקאית ועורכת דין עצמאית בתחום האזרחי. רותם (19.5) חייל בפיקוד העורף, במקביל עוסק במוזיקה. רותם (שם במה סאקו) הוא ראפר מגיל צעיר שמופיע עם נדב דרור (שרוליק). הם הופיעו בכמה מופעים מרכזיים בעיר, בהם על במת יום העצמאות לפני שנה. גם כעת, כשהם חיילים שחוזרים רק בשבתות הם יוצרים ומופיעים ובקרוב יצא חצי אלבום משותף (בנוסף על אלבום מלא שיצא ליוטיוב לפני כשנה). נטע (11) תלמידה בבית ספר 'כרמים', עולה לכיתה ו'. למרות גילה הצעיר, הצטלמה נטע לאחרונה לבוק דוגמנות ובימים אלה היא עושה את צעדיה הראשונים בתחום. רומי (7.5) תלמידה בבית בספר 'כרמים', עולה לכיתה ג'.

איפה גרים: בדירת חמישה חדרים עם מרפסת גדולה ברחוב תשרי בשכונת הכרמים. "הגענו למודיעין לפני כ־15 שנים, לשכונת קייזר שהיתה שכונה בבנייה. הגענו בעקבות אח של שירי שרכש בית בקייזר", מספר קובי. "באותו זמן גרנו בחולון ורצינו לרכוש בית חדש מקבלן ומאוד אהבנו את הבנייה במודיעין ואת העובדה שזו עיר צעירה בהתפתחות והחינוך כאן מעולה".

על העיר: "אנחנו מאוד אוהבים את העיר. יש תחושה שהעירייה דואגת ומטפחת את העיר בצורה נפלאה. יש יתרון גדול לעיר שמתוכננת מראש לפרטים. החינוך כאן מאוד מפותח ביחס לערים אחרות במרכז. אנחנו מאוד אוהבים את האוכלוסייה ואת האופי של העיר, צעירה ומתפתחת".

לשים את הדגש בעיר: "הראשון, התחבורה הציבורית. זה נושא כואב בעיר. אוטובוסים שלא מגיעים בזמן או לא מגיעים בכלל, וזה מאוד מקשה על אנשים שעובדים מחוץ לעיר ומשתמשים בתחבורה הציבורית ועל בני הנוער שהדרך היחידה שלהם להתנייד הוא בתחבורה הציבורית. הנושא השני הוא מקומות בילוי בעיר ‑ אין מספיק מקומות לבלות בהם וזה גורם לצעירים בעיר לברוח החוצה".

על העיסוקים: "בנוסף להיותי שכירה אני גם עורכת דין עצמאית שמתמחה בעסקאות מקרקעין מכל הסוגים, דיני עבודה, צוואות וירושות", מסבירה שירי. "אני עובדת במשרד עורכי דין פרלמן ושות' בבעלות עו"ד בוריס פרלמן, שבתחילת דרכי הייתי מתמחה שלו ונשארתי לעבוד איתו כי עורך דין מצוין לא עוזבים".

על התחביבים: "אנחנו משפחה עם המון תחביבים מגוונים, אבל התחביב העיקרי שלנו הוא לבלות בטבע, לצאת לטיולים, טיולי ג'יפים, טיולים רגליים, קמפינג וכו', כל מה שקרוב לטבע עושה לנו טוב ונעים ומקרב אותנו כמשפחה. ויש כמובן את העיסוק של רותם שהפך לתחביב שלנו בבית, כי הבית שלנו פתוח תמיד והחברים שלו מתארחים אצלנו במרפסת באופן קבוע. הם עושים ישיבות, מנגנים ושרים וזה תענוג לראות כמה החבר'ה הצעירים בעיר הזאת מוכשרים. בנוסף, לנטע יש תחביב של רכיבה על סוסים. היא רוכבת מגיל 3.5 והיום היא כבר רוכבת במקצועיות וחולמת להשתתף בתחרויות קפיצה".

על הבישולים: "המטבח אצלנו בבית זה אהבה. לא סתם המטבח שלנו גדול ומאובזר. אנחנו מאוד אוהבים לבשל ביחד, אבל לקובי יש את המנות המיוחדות שלו שאי-אפשר להתחרות בהן ‑ ההמבורגר הנדיר שלו, ובשבתות הוא מבשל סיר דגים, חריימה מרוקאי, שלא מבייש אף קשישה במרוקו. אפילו נטע התאהבה לאחרונה במטבח ומכינה בעצמה פסטות מיוחדות ומוקפצים, וגם עוגות מקושטות".

מוטו משפחתי: "המוטו המשפחתי שלנו הוא Be Yourself. המשפט הזה מקועקע לקובי על היד וכולנו מאמינים בו. אנחנו מאמינים שכל אדם הוא יחיד ומיוחד, לכל אחד יש את התכונות שעושות אותו מי שהוא ותפקידנו כהורים הוא 'להאיר עם פנס' לכל ילד על הייחודיות שבו ולאפשר לו להגשים את החלומות שלו".