אוכלים אוכל טבעוני מגוון. משפחת פלג | צילום: פרטי

דיירי הבית: אלעד (34), מומחה ומרצה בכיר בתחום מערכות מידע, פיתוח ובינה עסקית. טל (34), אמנית ומעצבת ושותפה של אלעד בעסק שלו. אריאל, בן שנה ושבעה חודשים, "הולך לגן המקסים 'מירב ושרון' בעיר". כמו כן גרים עם משפחת פלג טריני הכלבה וניאו ומאווי החתולים.

איפה גרים: משפחת פלג גרה בדירת חמישה חדרים ברחוב ירח אב בשכונת כרמים במודיעין. "שנינו ממכבים-רעות במקור", מספרת טל, "שנינו עברנו ליישובים, אני לרעות ואלעד למכבים, כשהיינו בכיתה א', וגם הכרנו כשלמדנו יחד בתיכון מו"ר. אנחנו ביחד 17 שנים. בגיל 25 עברנו לתקופה של ארבע שנים לאזור תל-אביב, וכשחיפשנו לרכוש דירה חזרנו למודיעין".

על העיר: "אנחנו אוהבים מאוד את העיר", הם אומרים, "יש הרגשה שיש פה באזור כל מה שאנחנו צריכים מבחינת פעילויות, בילויים ואטרקציות, גם לנו וגם לילד".

על העיסוקים: אלעד עוסק בתחום מערכות מידע, פיתוח ובינה עסקית בעשור האחרון והוא מרצה ויועץ במגוון גדול של חברות, ארגונים ומכללות. בין השאר הוביל את מסלול הבינה העסקית בטכניון. יש לו גם בלוג וערוץ יוטיוב לכל מי שמעוניין ללמוד את הנושאים הללו בכוחות עצמו. טל עוסקת באיור ועיצוב ושותפה של אלעד בעסק ההדרכה.

על התחביבים: "שנינו מאוד אוהבים לצפות בקולנוע וסדרות טובות ולשמוע מוזיקה יחד", מספרת טל, "אלעד אוהב משחקי מחשב, אני אוהבת לצייר ולצלם. אריאל אוהב לשחק, לנגן ולרקוד".

על הבישולים בבית: טל אחראית לבישולים. מבשלת אוכל טבעוני טעים ומגוון.

חוויה משפחתית מיוחדת: "אנחנו משתדלים לצאת בכל שבת לזמן איכות משפחתי בעיר ‑ טיול עם הכלבה ביער בן שמן, טיול בפארק ענבה, בוקר כיף בבריכה וכו' ".