ההכנות הקדחתניות לפסטיבל "צלילי סתיו" בעיצומן, הפעם באווירה חגיגית מתמיד. הפסטיבל מציין 20 שנה להיווסדו, ואתם נהנים ממגוון הופעות - רובן בחינם.

שירי, בן ויונתן ארצי. הכל נשאר במשפחה | צילום: ספי מנוביץ

הפסטיבל יתקיים בימים חמישי עד שבת 21-23.11, ויציע עשרות מופעי מוסיקה בסגנונות שונים שיתפרשו בכל רחבי העיר, גם במיקומים לא שגרתיים. כמו למשל, הגשר החדש שמחבר בין שכונות נופים וציפורים, הנחל הרטוב בעמק איילון, פאתי יער בן שמן ועוד.

הפסטיבל ייצא לדרך ביום חמישי 21.11 בשעה 21:00 בהיכל התרבות, במופע פתיחה שיוקדש לאלבום המיתולוגי של אריק אינשטיין ושלום חנוך "שבלול" לרגל חגיגות היובל לצאתו. שיריו של האלבום, שמהווה נקודת ציון חשובה בתולדות הרוק הישראלי, יבוצעו על ידי להקת רוקפור שיארחו על הבמה את דנה ברגר. מחיר כרטיס במכירה מוקדמת – 80 שקלים. ביום המופע- 100 שקלים.

מופע גדול נוסף שיתקיים בהיכל התרבות ביום שישי 22.11, הוא מופע להיטים של הזמר והיוצר יהודה פוליקר, מגדולי האמנים בישראל, המשלב בין גיטרות ובוזוקי, מקצבים יווניים וים תיכוניים, ולהיטי רוק, החל מ"בנזין" דרך "עיניים שלי" ואלבומי הסולו. המופע יתחיל בשעה 22:00, מחיר כרטיס במכירה מוקדמת – 100 שקלים. ביום המופע- 120 שקלים.

מוקדם יותר ביום שישי באולם עינן, יהיה מופע של חיבור מעניין בין שירי, בן ויונתן ארצילדיו של שלמה ארצי) בשיחה משפחתית עם פסנתר וגיטרה על הקשר בין מילים למוסיקה, ספרים ושירים. מחיר כרטיס- 50 שקלים. בשעה 11:30.

לאורך שלושת ימי הפסטיבל, יופיעו הרכבים מוסיקליים מעניינים ללא תשלום ובמיקומים שונים ומיוחדים בעיר.

פולקעס | צילום: ברוריה קרני הדס

בין היתר יוכלו חובבי המוסיקה ליהנות ממופע של ההרכב הבלקני "להקת הפולקעס" שתארח את אייל תלמודי עם מופע המשלב בתוכו גרוב פאנק כלייזמרי, מחווה לזמרת מרסדס סוסה שאת שיריה תבצע יונית שקד גולן יחד עם האנסמבל לפולקלור לטינו אמריקאי.

על הגשר החדש המחבר בין שכונת הציפורים ונופים יופיעו "מלבי טרופיקל" עם ארבעה נגנים וירטואוזים המשלבים בין סגנונות של מוזיקה צוענית, השפעות ים תיכוניות, קליפסו ומרנגה.

ביום שבת, היום האחרון לפסטיבל, יתקיימו מופעים לאורך היום במספר אתרים ברחבי העיר ובהם במתחם הנחל הרטוב בעמק איילון, תנגן רביעיית ורסאי המורכבת מארבע נבלניות וירטואוזיות, בכניסה לרעות ינגנו גראונד היטס – הרכב ישראלי אתיופי, באמפי של תיכון עירוני ב' ע"ש יצחק רבין תנגן תזמורת בניצוחו של מאסטרו מיכה דוד ועשרות זמרים שיופיעו יחד על במה אחת, חגיגת סווינג באמפי עמק האלה בשעה 20:00 ועוד. 

רוקפור | צילום: אלדד שושן פסטיבל צלילי סתיו

במהלך הפסטיבל יתקיימו מופעים רבים מגוונים נוספים עליהם ניתן להתעדכן באתר העירייה וכן, על מקומות חלופיים במקרה של מזג אוויר גשום.

ראש העירייה חיים ביבס: "השנה, מדובר בחגיגה כפולה של פסטיבל צלילי סתיו שגם מציין 20 שנה להקמתו וללא ספק, מדובר באחד הפסטיבלים האיכותיים בארץ. ילדים ומבוגרים כאחד, יוכלו למצוא עניין והנאה רבה בפסטיבל ולהיחשף לסגנונות מוסיקה מעניינים, בתכנית שהוכנה במיוחד בשבילכם השנה. אני מזמין את כולם לבוא ולחגוג איתנו". 

כרטיסים למופעים שיהיו בתשלום ניתן לרכוש באתר העירייה או באתר היכל התרבות מודיעין.